מתחתנים >> צילום אירועים >> שרון >> חדרה >> מגנטים לאירועים - Magnet It
 
 
מגנטים לאירועים - Magnet It
 
 
התקשרו לסופר מגנטים לאירועים
053-5983931
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
סופר מגנטים לאירועים הוא הבייבי של אדי – צלם מקצועי, שכבר בתור נער לא היה מצב שהיה חושב לצאת מהבית בלי המצלמה. לאחר שהיה צריך להחליט מה הוא רוצה לעשות בחיים – הבחירה בתחום הצילום היתה די ברורה. הוא הלך לקורסים ולהשתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל ולמד את סודות הצילום בוידיאו ובסטילס, למד איך לערוך ובהמשך גם התמגנט לתחום המגנטים.

צילום בראש אחר

במשך הזמן יצא לאדי להכיר הרבה מאוד לקוחות שהגיעו אליו בניסיון למצוא משהו אחר בתחום של עולם הצילום: מישהו שמתמסר לרגע, זורם ויודע להוציא תמונות קצת אחרות, כאלה שמעלות חיוך ברגע שמסתכלים עליהם לאחר מכן כשחולפים על פני המקרר, או מדפדפים באלבום.

אדי שם את הפוקוס עליכם

כבר מהשיחה הראשונית אדי משוחח אתכם כדי להבין מה נקודת המבט שלכם, כדי ליצור את התמונות שיקלעו במדויק לטעמכם. במהלך האירוע הוא משתמש בציוד הכי איכותי שיש, בין אם זה מצלמות איכותיות לסטילס או לוידיאו או במדפסת שמדפיסה את המגנטים. הוא אף פעם לא מגביל בכמות המגנטים ומצלם עוד ועוד – עד שכולם יהיו מרוצים. אדי תמיד מצ'פר אתכם באיזו הפתעה שתתן לכם הרגשה טובה. כי מבחינתו – תמיד צריך לתת את המקסימום כדי שאתם תהיו מרוצים עד השמיים ביום האירוע שלכם.

וזה בא לידי ביטוי גם באירועים

כשאדי והצוות המקצועי שלו מגיעים לאירוע שלכם – הם מצליחים למגנט את האנשים עם האנרגיות שלהם והחיוך הכובש, והם ממש מתמסרים מכל הלב בשביל להוציא את התמונה המושלמת. את התשוקה הענקית למקצוע – מרגישים בכל תמונה ותמונה - ובכל פעם מחדש האנרגיה פשוט מרגשת.

אז אם אתם רוצים לקבלת מזכרת מושלמת מהחתונה שלכם – דברו איתנו ונתאם. אז מתי להגיע לשמח אתכם?
 
מגנטים לאירועים
מגנטים לחתונה